Nie udało się w Polsce, więc spróbuje w Niemczech. Sprout z KEiem w składzie rozpoczyna walkę o mistrzostwo Niemiec.

KEi może stać się trzecim Polakiem w historii Counter-Strike’a, któremu da się zdobyć mistrzostwo Niemiec. Wcześniej dokonali tego oczywiście snatchie z Dychą, którzy reprezentowali w tym czasie dokładnie te same barwy, co obecnie były zawodnik Anonymo. Tym razem o wspomniany tytuł Spiidiemu i spółce będzie jednak znacznie łatwiej, bowiem do rozgrywek nie przystąpiło BIG.

Rywalem Sprout w półfinale ESL Meisterschaft Autumn 2021 będzie REZIST. Niemiecki zespół z jednym Grekiem w składzie zdecydowanie jest underdogiem w tym pojedynku i każdy inny wynik niż gładkie 2 do 0 dla ekipy KEia będzie sporą niespodzianką. Jak dobrze jednak wiemy, krajowe rozgrywki często bywają jednak nieobliczalne.

W finale mistrzostw Niemiec już czeka NLG, które w półfinale pokonało 2 do 1 Unicorns of Love. Zwycięzca ESL Meisterschaft Autumn oprócz nagrody pieniężnej w wysokości 15 tysięcy dolarów, zagwarantuje sobie także miejsce w fazie Conference ESL Pro League, gdzie zagra, chociażby Anonymo, Wisła Kraków czy EC Brugge z mattym oraz n0ticem w składzie.

Harmonogram;

21:30 – Germany Sprout vs REZIST Germany