Sprout kontynuuje dominacje na niemieckiej scenie CS-a. Wczorajszego wieczoru Kiełki wygrały drugi turniej z rzędu z Polakiem w składzie.

Ekipa faveNa po dołączeniu do drużyny KEia imponuje formą. Kiełki od tego czasu pozostają niepokonane i mogą pochwalić się niezłą passą siedmiu wygranych meczów z rzędu. W tym okresie niemiecki zespół z Polakiem w składzie wywalczył mistrzostwo Niemiec, a wczoraj dołożył do swojej gabloty kolejne trofeum.

KEi i spółka wygrali UNITED Pro Series 2021 na LAN-ie w Hamburgu. W finale turnieju zespół Polaka pokonał drużynę o nazwie cowana.  Pierwsza mapa tego pojedynku nie poszła jednak po myśli ekipy naszego rodaka.  Formacja kRYSTALA niespodziewanie zdołała zaskoczyć swoich przeciwników na Vertigo i wysunąć się na prowadzenie w tym spotkaniu, mimo to zawodnicy cowany nie potrafili zamknąć meczu i dwie kolejne mapy wpadły na konto Sprout, które tym samym wywalczyło drugie trofeum z KEiem na pokładzie.

Teraz przed Sprout KEia kolejny bardzo ważny test. Kiełki powalczą o awans do fazy grupowej ESL Pro League. Pierwszym rywalem ekipy Polaka będzie amerykańskie Extra Salt, które potrafi zaskakiwać europejskie zespoły.

Wynik spotkania:

Germany Sprout 2:1 cowana Germany

  • Vertigo – 14:16
  • Dust2 – 16:3
  • Overpass – 16:12