Pierwszy dzień lipca przynosi nam zaskakujące informacje. Według źródeł naszej redakcji z głównym składem Anonymo Esports pożegna się Kamil „KEi” Pietkun.

Na samym początku miesiąca zaczęło się sporo dziać na polskiej scenie CS:GO. Honoris dziś w samo południe zaprezentowało swój nowy nabytek – Sebastiana „fr3nd” Kuśmierza. Na ten moment jednak oficjalnie nie wiemy, kogo Sebastian zastąpi. Jakby tego było mało – Anonymo Esports również najprawdopodobniej wkroczy do akcji w ramach letniej szufli.

Znany z doniesień twitterowy profil Polish Leaks jako pierwszy przekazał, że zespół Janusza „Snax” Pogorzelskiego opuści Kamil „KEi” Pietkun. Źródła naszej redakcji potwierdzają ten komunikat i wydaje się, że wielkimi krokami zbliżamy się do ogłoszenia.

Być może decyzja jest podyktowana średnimi wynikami drużyny w pierwszej połowie roku. Na dobrą sprawę poza przebłyskiem w postaci awansu na FLASHPOINTA, ekipa Pawła „innocent” Mocka nie osiągnęła niczego spektakularnego.

Jeżeli informacje okażą się prawdą – skład Anonymo będzie wyglądał tak:

  • Poland Janusz „Snax” Pogorzelski
  • Poland Paweł „innocent” Mocek
  • Poland Wiktor „mynio” Kruk
  • Poland Kacper „Kylar” Walukiewicz
  • Poland Adrian „IMD” Pieper – trener

AKTUALIZACJA

Mateusz „Sówek” Kowalczyk, CEO organizacji potwierdził doniesienia przekazując, że KEi zostaje przesunięty na ławkę rezerwowych w Anonymo Esports. Na ten moment formacja przystąpi do testów, po których wyłoni nowego zawodnika.