Dziś dowiedzieliśmy się, że już jutro o 18:00 odbędzie się konferencja, na której wystąpi znany duet weteranów CS-a – Filip „NEO” Kubski i Wiktor „TaZ” Wojtas. Legendy mają przedstawić szczegóły dotyczące ich nowego projektu!

Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy! W poniedziałek 18. maja w końcu poznamy najważniejsze informacje o Honoris, czyli nowej organizacji stworzonej przez byłych członków Złotej Piątki. O godzinie 18:00 pod tym adresem wystartuje konferencja dotycząca wspomnianej wcześniej firmy.

NEO TaZ po wspólnej przygodzie z ARCY postanowili trzymać się razem i spróbować jeszcze coś osiągnąć na scenie Counter Strike'a. Mimo wieku, obaj Panowie nie czują, że to czas, aby odwiesić myszkę na kołek. Chcą przekazać swoje doświadczenie mniej ogranym zawodnikom. Mowa tutaj o Kamilu „reiko” Cegiełko i Wojciechu „Prism” Ziębie. Daniel „STOMP” Płomiński, który jest ostatnim elementem układanki miał już okazję zagrać na większych turniejach, aczkolwiek dla niego to również będzie okazja, aby spojrzeć na CS-a z innej perspektywy. Z perspektywy dwójki, która spędziła z tym tytułem kilkanaście lat.