Głosem, który w nadchodzącym roku będziemy słyszeć zdecydowanie częściej, jest głos Kamila „dziukensa” Dziuka, który zwyciężył Akademię Komentatorów PLE!

W czwartym sezonie Polskiej Ligi Esportowej Jesień 2018 zaszło wiele zmian. Główną z nich było utworzenie niższej ligi, dającej pole do rozwoju drużyn spoza ścisłej polskiej czołówki. Efektem było dziesięć ekip, które regularnie walczyły ze sobą w ramach Dywizji Profesjonalnej.

Wraz z Dywizją Profesjonalną wystartował projekt Akademii Komentatorów. Spośród ponad 40 zgłoszeń wyłoniono najlepszych 10 casterów, którzy przez cały czwarty sezon Polskiej Ligi Esportowej Jesień 2018 relacjonowali spotkania niższej ligi. Po ośmiu tygodniach wyłoniono najlepszą czwórkę, która zajęła się fazą pucharową rozgrywek, a teraz przyszedł czas wyłonić zwycięzcę.

Najlepszym okazał się Kamil „dziukens” Dziuk, który staje się zwycięzcą Akademii Komentatorów. W przyszłym sezonie na pewno usłyszymy go jeszcze nie raz, ponieważ stanie się regularnym casterem Dywizji Mistrzowskiej.