David „Kairi” de Miguel to znany zawodnik na hiszpańskiej scenie e-sportowej. Po czteromiesięcznej aktywnej grze pod skrzydłami gBots poszukuje nowej organizacji.

Swoją przygodę w gBots gracz rozpoczął na początku tego roku. Nic nie wskazywało na to, że w hiszpańskiej drużynie dojdzie do zmiany zawodników. Nie udało się jednak tego uniknąć. David ze względu na brak motywacji postanowił zejść z aktywnego składu i pozostać w nim jedynie jako zastępca. Na jego miejsce wejdzie José „YuRk0” Aspas, którego kojarzyć możemy z formacji x6tence.

Obecnie nie są znane dalsze losy zawodnika, wiemy jednak że marzy o tym aby poszerzyć swoje horyzonty i rozpocząć profesjonalną grę poza granicami Hiszpanii. Jak twierdzi, nie jest to możliwe, aby w tym kraju grać na pełnym etacie. Ma nadzieję, że uda mu się znaleźć wymarzoną drużynę, dzięki której będzie w stanie osiągnąć jeszcze więcej.

gBots mimo że, znalazło zastępce na miejsce David'a musi skupić się bardziej na spójności i stałości zespołu. W ostatnim czasie w obrębie składu dało się zauważyć wiele roszad co z pewnością odbiło się na wynikach, ale także atmosferze w formacji.

gBots:

Spain Rubén „TorPe” Jesús Gómez Rodríguez
Spain Natanael „kanarito” Ródenas
Spain Omar „arki” Chakkor
Spain Aaron „nmt” Awad
Spain José „YuRk0” Aspas

Spain David „Kairi” de Miguel (zastępca)