Już dziś mecz EMERITOS BANDITOS w fazie pucharowej ESEA Open!

02.07.2020 Michał Perkowski
Adela Sznajder | DreamHack

Emeryci już dziś zagrają w fazie pucharowej 34. sezonu ESEA Open. Polski skład gwiazd musi wygrać tylko jeden mecz aby awansować do wyższej ligi.

Skład Piotra „izaka” Skowyrskiego już dziś rozpocznie przygodę z fazą pucharową ESEA Open. W ubiegłym sezonie Emeryci również pojawili się w play-offach, lecz słaby bilans spowodował, że trafili na bardzo wymagających przeciwników i nie zdołali awansować do wyższego szczebla rozgrywek. Tym razem szanse na promocję są zdecydowanie większe – eBanditos uplasowało się w najlepszej pięćdziesiątce wszystkich uczestników, a ich dzisiejsi oponenci zajęli miejsce prawie o 200 pozycji niższe.

Wszystkie drużyny walczące w fazie pucharowej ESEA Open grają wyłącznie o miejsce w wyższych rozgrywkach. Spośród 256 składów w play-offach, około 110 pojawi się w ESEA Intermediate. Najlepsza szesnastka przeskoczy do ESEA Main, zaś jedna drużyna najlepsza spośród wszystkich zgarnie slota w ESEA Advanced – ostatnim etapie przed ESEA MDL.

Dzisiejszym oponentem EMERITOS BANDITOS będzie niemiecka drużyna Marlian eSports, która na przestrzeni fazy zasadniczej wygrała 10 spotkań i oddała aż 6 potyczek. Warto jednak zaznaczyć, że dwie przegrane oddali walkowerem, więc ich bilans mógł być identyczny jak izaka i spółki. Drabinka finałów znajduje się pod tym adresem. Mecz rozpocznie o godzinie 20:30. Emerytów jak zawsze będzie można oglądać na kanałach wszystkich graczy, czyli u:

Inne tego autora