StylDunow niestety poszedł śladem Anonymo Esports i przegrał swój pierwszy mecz w zamkniętych kwalifikacjach do DreamHack Open January 2021. Ekipa Pawła „byali” Bielińskiego uznała wyższość HellRaisers.

  • Poland StylDunow 1:2 Russian Federation HellRaisers

Całe zmagania rozpoczęły się od niezwykle emocjonującego Traina. Najpierw nieco lepszy wynik – 9:6 po CT wypracowało sobie HellRaisers. Następnie tym samym odpowiedzieli nasi rodacy. Potrzebna była zatem dogrywka, w której oczywiście nikt nie chciał odpuścić. Ostatecznie jednak to enemy Polaków byli górą – 19:17.

Wydaje się, że porażka po takiej walce mogłaby niektórych podłamać. Na StylDunow podziałała natomiast motywująco. Paczka Michała „MICHU” Müllera zaliczyła naprawdę udane zawody na Duście2. Wszystko jej wychodziło, a potwierdza to rezultat, którym je zakończyli – 16:6.

Decydujące starcie odbyło się na Nuke'u, na którego w świetnym stylu weszło HR. Reprezentanci wspomnianej marki po 15. rundach posiadali zadowalające 9 punktów, z których później zrobili zwycięstwo – 16:12. Polska formacja opuściła więc serwer ze świadomością, że czeka ją przygoda z dolną drabinką. Drabinką, w której poza StylDunow znalazło się jeszcze Anonymo. Tak się składa, że zespoły na siebie trafiły, co oznacza tylko jedno – derby Polski! Widowisko wystartuje o 19:00, a oglądać je będzie można pod tym adresem.