Wczoraj zwycięstwa zabrakło, natomiast dziś udało się je wywalczyć. Anonymo Esports triumfowało nad HYENAS i dzięki temu przeszło do kolejnej rundy w dolnej drabince 3. edycji FLASHPOINTA.

  • Poland Anonymo Esports 2:1 Denmark HYENAS

Pierwsze starcie naszych rodaków w dolnej drabince rozpoczęło się na Nuke'u. Podopieczni Adriana „IMD” Piepera w połowie numer jeden występowali w ofensywie. Mieli zatem w teorii trudniejsze zadanie, ale dzielnie walczyli z przeciwnikiem. Świadczy o tym bliski rezultat po 15. rundach – 6:9. W drugiej części rywalizacji również nikt nie odpuszczał. Obie formacje bardzo chciały zgarnąć tę mapę. Ostatecznie ze zwycięstwa na styk – 16:14 cieszyli się reprezentanci Anonymo Esports!

Ekipie Janusza „Snax” Pogorzelskiego nie udało się jednak zamknąć tego meczu 2:0. Duńczycy odpowiedzieli bowiem świetną grą na Overpassie, na którym dosłownie czuli się, niczym ryba w wodzie. Najpierw pokonali Polaków 9:6 będąc w CT, a później zdominowali w ataku kończąc pojedynek – 16:9.

Doszło więc do trzeciej lokacji – Mirage. Zawodnicy Anonymo w roli terrorystów wypracowali sobie wynik 9:6. Następnie przenieśli się do obrony, w której mimo problemów dopięli swego wygrywając z duńską dywizją – 16:14.

Tym samym HYENAS pożegnało się z FLASHPOINTEM, a Paweł „innocent” Mocek i spółka po triumfie nad zespołem Nicklasa „gade” Gade'a awansowali do kolejnej odsłony dolnej drabinki.