MAD DOG'S PACT ma jeszcze szanse pojawić się na liście uczestników ESL Challenger League S40. Jutro zagra decydujący mecz o awans!

Podopieczni Vincenta „VinS” Jozefiaka zakończyli miniony sezon udziałem w relegacjach ESEA Premier, w których toczyła się rywalizacja o slota w ESL Challenger League S40. Po pierwszym spotkaniu znaleźli się w dolnej drabince, co utrudniło im drogę do wyznaczonego celu. Wygrali w niej jeden mecz, lecz w następnym uznali wyższość przeciwnika i w efekcie odpadli z rozgrywek. Wydawało się zatem, że czeka ich przygoda z kolejną odsłoną ESEA Advanced, choć jak się dziś okazało – MAD DOG'S PACT otrzymało jeszcze jedną szansę, aby dostać się do przedsionka ESL Pro League.

Trener polskiej formacji za pomocą Twittera zakomunikował, że jednak występ jego ekipy w ECL nie jest stracony. Około pół godziny później głos w tej sprawie zabrał Bartek „bnox” Niebisz, który przedstawił więcej szczegółów informując, że PACT jutro o 16:00 zmierzy się z Nemigą o ostatnie miejsce na liście uczestników ESL Challenger League S40. Dla zespołu Dawida „lunAtic” Cieślaka wywalczenie awansu byłoby idealnym początkiem współpracy z Martinem „maaryy” Nakoniecznym.

Warto podkreślić, że Nemiga na start 2022 roku przystąpiła do działania z Artemem „Chill” Mankevichem i Andreyem „BELCHONOKK” Yasinskiyem, którzy trafili pod banderę wspomnianej organizacji na okres próbny. Trudno więc stwierdzić w jakiej dyspozycji będzie rywal Polaków i jakkolwiek przewidzieć rezultat tego pojedynku. Pozostaje trzymać kciuki za MAD DOG'S PACT, które może dołączyć do grona uczestników ESL Challenger League S40, w którym znajduje się m.in. Wisła All iN! Games Kraków i Entropiq.