Jak podaje polish leaks – Jakob „JUGi” Hansen przebywa obecnie na testach w Complexity. Zespół szuka zawodnika, który tymczasowo zajmie miejsce Valentina „poizon” Vasileva.

Complexity Gaming zakończyło miniony sezon bez Valentina „poizon” Vasileva w głównym składzie. Snajper z Bułgarii przez problemy zdrowotne musiał udać się na przerwę od rywalizacji, która najwidoczniej trwa do dziś. Według źródeł polish leaks międzynarodowa ekipa testuje aktualnie Jakoba „JUGi” Hansena w roli gracza, który będzie ją wspierał dopóki poizon nie wróci do pełni sił. Jeżeli Duńczyk pozytywnie przejdzie przez obserwacje – wystąpi z coL w ramach BLAST Premier Global Final, który wystartuje 19. stycznia.

Przypominamy, że jeszcze kilka dni temu Jarek „DeKay” Lewis informował o możliwym przejściu Hansena na scenę Valoranta. Umiejętności JUGiego sprawdzało bowiem Liquid, ale najwidoczniej nie przekonał do siebie drużyny lub sam zrezygnował z dołączenia do niej na stałe.

Dla JUGiego możliwość tymczasowego reprezentowania takiej marki, jak Complexity, byłaby idealną okazją, aby przypomnieć o sobie społeczności i formacjom na najwyższym poziomie. Kto wie – może jeśli duński zawodnik faktycznie wskoczy do dywizji i pokaże się w niej z dobrej strony, przekona do siebie inny klub, który zatrudni go na stałe.

Jakob w swojej karierze był częścią wielu organizacji. Pojedynkował się z innymi będąc członkiem m.in. Heroic North. Zaliczył również krótki okres w Astralis, jednak raczej nie jest zadowolony z tego, jak ta przygoda wyglądała pod kątem indywidualnych statystyk i osiągnięć zespołowych.

W przypadku, gdy plotki o testach się potwierdzą i JUGi wywalczy sobie miejsce w składzie – Complexity przystąpi do pierwszego turnieju w 2021 roku mając na pokładzie:

  • Denmark Benjamin „blameF” Bremer
  • Denmark Kristian „k0nfig” Wienecke
  • United States Will „RUSH” Wierzba
  • Australia Justin „jks” Savage
  • Denmark Jakob „JUGi” Hansen
  • United Kingdom Jamie „keita” Hall – trener