Jedno zwycięstwo dzieli Sprout od awansu do fazy grupowej ESL Pro League.  Aby znaleźć się w tych prestiżowych rozgrywkach, zespół Polaka musi pokonać GODSENT.

Wczoraj Kiełki pogrążyły podopiecznych kubena. MAD Lions miało awans do fazy grupowej ESL Pro League na wyciągnięcie ręki, ale b0RUP i spółka nie potrafili postawić kropki nad „i” i ostatecznie muszą  pogodzić się z tym, że zabraknie ich w 15. sezonie EPL-a.  Pierw Lwy uległy Extra Salt, natomiast następnie Sprout, które o miejsce w Pro Lidze powalczy dziś z GODSENT.

Wszystko albo nic –  tak opisać można dzisiejsze starcie Sprout z GODSENT. Zwycięzca tego pojedynku awansuje do fazy grupowej 15. sezonu ESL Pro League, za to przegrany zakończy swój udział w rozgrywkach na szczeblu Conference.  To, że Brazylijczycy nie są nie do zatrzymania pokazali wczoraj już gracze Movistar Riders, którzy bez większych utrudnień pokonali ekipę TACO.

W fazie grupowej ESL Pro League zobaczymy na pewno przynajmniej ośmiu Polaków. Oprócz zawodników x-kom AGO w rozgrywkach wystartuje także ENCE Dychy i hadesa oraz OG z mantuu na czele.

Harmonogram:

20:00 – Germany Sprout vs GODSENT Brazil