HLTV.org poinformowało, że zawodnik fnatic Academy – Jayzwalkingz, jest bliski dołączenia do Renegades. Początkowo Szwed reprezentowałby barwy tej organizacji w ramach okresu próbnego.

David 'Jayzwalkingz' Kempner w nowej drużynie zastąpiłby Nemanję 'nexa' Isakovicia, który zakończy przygodę z Renegades po nieco ponad czterech miesiącach. Pobyt Serba w tej formacji można uznać za nieudany. Do największych sukcesów zaliczają się pierwsze miejsce na azjatyckim Minorze i najniższy stopień podium na DreamHack Open Atlanta. Jednak w najważniejszych momentach zespół zawodził, o czym świadczy chociażby słaby występ na kwalifikacjach do PGL Majora (bilans 1-3).

Szwedzki zawodnik występuje w drużynie fnatic Academy od lutego. Największymi osiągnięciami w tym czasie było zajęcie drugiego miejsca na China Cup I oraz 5-6 miejsce na ostatnim europejskim Minorze. Teraz jego współpraca z tą organizacją dobiegnie końca, gdyż został już wpisany przez ESL na listę graczy Renegades. Dotyczy to oczywiście nadchodzącego sezonu Pro League. Dla Jayzwalkingza taki ruch byłby szansą na pokazanie się szerszej publiczności. Pierwszą okazją byłby występ na DreamHacku Masters Malmö, gdzie ta formacja wywalczyła awans z kwalifikacji.

Skład Renegades po takiej zmianie wyglądać będzie następująco:

  • Australia Justin 'jks' Savage
  • Australia Aaron 'AZR' Ward
  • Australia Karlo 'USTILO' Pivac
  • United States Noah 'Nifty' Francis
  • Sweden David 'Jayzwalkingz' Kempner (okres próbny)