Tego Pana nie mogło zabraknąć w rankingu HLTV – TOP 20 graczy 2021 roku. Najlepszą 10. otwiera reprezentant Virtus.pro – Dzhami „Jame” Ali.

Czasem możemy się czuć zmęczeni znanym na całym świecie „Jame time”, gdy snajper Virtus.pro kilka rund z rzędu ucieka na drugą stronę mapy, aby chować AWP. Możemy narzekać, że brak nam choć lekkiego ryzyka z jego perspektywy. Koniec końców trzeba jednak przyznać, że jest niesamowicie mocny i przede wszystkim stabilny. Potwierdzają to statystyki indywidualne, które osiągnął w 2021 roku i to między innymi dzięki nim Dzhami „Jame” Ali znalazł się w TOP 20 zawodników 2021 roku przygotowanym przez portal HLTV.

We wspomnianym zestawieniu zajął 10. miejsce, na które wpłynęło parę czynników. Rating 2.0 na poziomie 1.16, IMPACT 1.06, ADR 71.5, a do tego sukcesy drużynowe – zwycięstwo cs_summit 7, przy okazji którego Dzhami otrzymał jeszcze nagrodę MVP, srebrny medal IEM Katowice oraz EPIC League CIS i brąz podczas IEM Winter.

Jame ma prawo zatem być zadowolony z roku, po którym VP znajduje się w TOP 10 światowego zestawienia zespołów, a do tego on otrzymuje wyróżnienie indywidualne, które jest wisienką na torcie. Nie ulega natomiast wątpliwości, że w 2022 chciałby pójść krok dalej i wygrać z Virtusami coś więcej, bo oczywiście każda pozycja na podium smakuje dobrze, ale najlepiej ta najwyższa.