Valve opublikowało dziś w nocy nową operację – Operation Broken Fang, która wniosła mnóstwo nowości – w tym skiny do agentów. Jak wyglądają najnowsze skórki?

Wyczekiwana przez ponad rok operacja nareszcie ujrzała światło dzienne. Wiele nowości, które wcześniej społeczność wyśledziła w plikach gry stała się faktem. Na ręce graczy oddano np. nowy tryb gry, ulepszony matchmaking dla posiadaczy operacji oraz klasycznie – misje związane z operacją.

Wraz z nową operacją wprowadzono również kolejne skiny do agentów, które rok temu wywołały spore kontrowersje. Niektóre ze skórek dawały posiadaczom sporą przewagę, wszak lepiej wtapiały się w otoczenie lub ich modele nie do końca odzwierciedlały hitboxy. To spowodowało, że niektórzy organizatorzy turniejów, a nawet platforma faceit, zabronili używać innego wyglądu agenta podczas meczów. Valve przez kolejne miesiące zmieniało feralnych agentów, ostatecznie nie pozwalając na banowanie tych skinów. Obecnie sytuacja się unormowała, choć być może dwudziestka nowych operatorów znów zmąci spokojną wodę.

Oto jak wyglądają nowi agenci: