Nie ukrywajmy – każdy chce zakończyć rok najlepiej, jak tylko może. Virtusi rozegrali dziś ostatni finał w sezonie i dopięli swego. Zwyciężyli DreamHack Open December 2020!

W finałowym starciu DreamHack Open December reprezentanci Virtus.pro zmierzyli się z graczami sAw. Ci pierwsi w półfinale przeszli przez osiągające ostatnio świetne wyniki Gambit, a drudzy pokonali będące w średniej dyspozycji forZe, które cały czas nie może odnaleźć swojej najlepszej dyspozycji i wyjść w pełni z kryzysu.

Najważniejszy mecz turnieju rozpoczął się od Inferno. Portugalskie grono, które śmiało możemy nazwać czarnym koniem rywalizacji, zaskoczyło i z łatwością na nim wygrało – 16:7. Na następne starcia nie starczyło mu już jednak siły. Christopher „MUTiRiS” Fernandes i spółka przegrali kolejno – Vertigo 9:16, Traina 10:16 i boleśnie, bo po dogrywkach Dusta2 15:19.

Tym samym Virtus.pro zgarnęło nagrodę główną w postaci $50 000, a ich rywal $20 000. Dodatkowo oba składy mogą liczyć na zastrzyk punktów w rankingu HLTV.