Piotr „izak” Skowyrski wraz z wyselekcjonowanym przez siebie składem po raz trzeci wystąpi w finale turnieju ASUS ROG Join The Republic Challenge.

Drużyny selekcjonowane przez Piotra Skowyrskiego trzymają równy, wysoki poziom. Trzeci rok z rzędu udaje im się dojść do finału, lecz przed nimi naprawdę ciężkie zadanie. Staną dziś w szranki z reprezentacją Wielkiej Brytanii pod wodzą Henry'ego Greera. Anglicy na swojej drodze pokonali ekipy z Australii, Niemiec oraz Francji. Nadzieją na zwycięstwo Polaków napawa to, że ekipa Greera miała poważne problemy z ukraińsko-rosyjskim składem, który wczoraj został rozgromiony przez izaka i spółkę.

Ciekawostką jest to, że w finale zobaczymy sześciu Polaków. Brytyjski skład wspomaga Filip „TUDSON” Tudev, który stał się gwiazdą tej drużyny. Jest jednym z najstabilniejszych zawodników w swoim zespole, stale zajmuje wysokie miejsce w tabeli, a podczas turnieju zdobył już dwa ACE'y.

Finał zaplanowany jest na godzinę 20:00. Jak zwykle będzie można go obejrzeć na oficjalnym kanale ASUS ROG oraz śledzić perspektywy kapitanów drużyn na ich kanałach na platformie twitch.tv.