Izako Boars ogłosiło swoje dwa nowe nabytki. Z dniem dzisiejszym częścią drużyny zostali Daniel „STOMP” Płomiński i Michał „mono” Gabszewicz.

Miniony rok Dziki rozpoczęły od testowania graczy. Zabrali się za to Mateusz „TOAO” Zawistowski, Konrad „EXUS” Jeńczeń i szkoleniowiec Bartosz „Hyper” Wolny. Ostatecznie wspomniana trójka zaprosiła do współpracy Kamila „siuhy” Szkaradka, Huberta „szejn” Światłego oraz Piotra „avis” Świerzyne i przystąpiła do rywalizacji. Przez resztę sezonu udawało się jej raz na jakiś czas zaskoczyć lepszy zespół i nawet wygrać dwa turnieje – Polish Esport Cup S2 Esport Tour Pro. Nie ulega jednak wątpliwości, że apetyt był na więcej.

Dziś natomiast już wiemy, że o to więcej iBoars nie zawalczy w tym samym składzie. W ostatnich paru dniach organizacja zakomunikowała bowiem, że dołącza na listę klubów, które przed nadchodzącym sezonem dokonały zmian. Pożegnała się z avisem EXUSEM, a teraz przedstawiła oficjalnie ich zastępców – Daniela „STOMP” Płomińskiego i Michała „mono” Gabszewicza.

Obaj Panowie wcześniej razem działali. Najpierw w x-kom Team, następnie w Illuminar Gaming i jeszcze później w Valhalla. Znają się zatem bardzo dobrze i na papierze wyglądają na spore wzmocnienie dla marki Piotra „izak” Skorywskiego.

Warto również podkreślić, że dla STOMPA to pewnego rodzaju powrót do domu. To właśnie w barwach Izako Boars Płomiński stawiał swoje pierwsze poważniejsze kroki na scenie CS:GO. Został wtedy zaproszony do tego projektu po świetnym występie z Team IzakOOO w ramach ASUS ROG JTR 2017.

Dywizja Izako Boars prezentuje się obecnie następująco:

  • Poland Mateusz „TOAO” Zawistowski
  • Poland Hubert „szejn” Światły
  • Poland Kamil „siuhy” Szkaradek
  • Poland Daniel „STOMP” Płomiński
  • Poland Michał „mono” Gabszewicz
  • Poland Bartosz „Hyper” Wolny – trener