Wczoraj zakończyła się rywalizacja w polskiej grupie podczas Spring Sweet Spring 2 Regionals. Drugim zespołem, który awansował do następnego etapu zostało Izako Boars, które w decydującym pojedynku pokonało Honoris.

Potyczka między ekipą Wiktora „TaZ” Wojtasa a Dzikami rozpoczęła się na Nuke'u. Była to mapa wybrana przez HNRS, natomiast lepiej radziło sobie na niej Izako Boars. Podopieczni Bartosza „Hyper” Wolnego w defensywie wypracowali rezultat 10:5, a następnie po lekkich problemach dopięli swego w ataku – 16:12. Po krótkiej przerwie zespoły spotkały się na Trainie, aby kontynuować zmagania. Ponownie to grono Mateusza „TOAO” Zawistowskiego dyktowało warunki na serwerze, czego efektem był wynik 10:5 w pierwszej połowie. Zmiana stron niewiele zmieniła – IB zwyciężyło starcie 16 do 6.

Tym samym drużyna Daniela „STOMP” Płomińskiego zapewniła sobie slota w kolejnej fazie Spring Sweet Spring 2 Regionals. Warto podkreślić, że wystąpi w niej również Wisła All iN! Games Kraków, która wygrała polską grupę. Zawody odbędą się w systemie szwajcarskim, więc nasi rodacy będą potrzebowali trzech triumfów nad przeciwnikami, żeby przejść do głównego wydarzenia.