Polskie zespoły rozegrają dziś kolejne mecze w ramach 30. sezonu ESEA MDL. Dwukrotnie na serwerze pojawią się Virtus.pro oraz Izako Boars.

Dzień z polskimi drużynami w ESEA MDL rozpocznie się o godzinie 16:00, kiedy to Izako Boars podejmie expert. Niemiecka formacja posiada obecnie bilans 5-10, a gdyby nie zwycięstwo walkowerem z ex-Fragsters, miałaby teraz serię czterech porażek z rzędu. ,,Dziki” wciąż walczą o wydostanie się z dolnych rejonów tabeli, bowiem ich dorobek wynosi dziewięć punktów. Ostatnie zwycięstwo nad Virtus.pro może jednak zmotywować skład do dalszej gry na wysokim poziomie. Ten z pewnością będzie wymagany w starciu z Uruguay, którego start zaplanowany jest na godzinę 19:00. Problemy kadrowe nie przeszkadzają formacji Ex6TenZa w osiąganiu kolejnych triumfów w lidze, więc Izako Boars czeka trudne zadanie.

Pomiędzy dwoma spotkaniami ,,Dzików”, swoje dwa mecze rozegra też Virtus.pro. Polacy pewnie woleliby zapomnieć o ostatnim czasie w ESEA MDL, ponieważ przegrali siedem spotkań z rzędu. Okazji do poprawy sytuacji nie zostało wiele, a co więcej, dzisiaj zmierzą się z jednym bardzo mocnym rywalem. Na pierwszy ogień pójdzie jednak Chaos, które z bilansem 3-11 okupuje jedno z ostatnich miejsc w tabeli. Później podopieczni kubena podejmą ENCE, czyli finalistę katowickiego Majora.

Harmonogram środowych meczów polskich drużyn w ESEA MDL:

  • 16:00 – Poland Izako Boars vs Germany expert – de_inferno
  • 17:00 – Poland Virtus.pro vs Sweden Chaos – de_mirage
  • 18:00 – Poland Virtus.pro vs Finland ENCE – de_mirage
  • 19:00 – Poland Izako Boars vs European Union Uruguay – de_mirage

Transmisję ze wszystkich spotkań znajdziecie na kanale ESL TV B.