Izako Boars zakomunikowało, że z ich głównym składem CS:GO pożegnał się Piotr „avis” Świerzyna. Na jego miejsce formacja poszukuje snajpera.

W ostatnich dniach wiele mówi się o zmianach na polskiej scenie CS:GO. Głównie jednak poruszane są tematy dywizji Illuminar Gamingx-kom AGO. Tymczasem z ogłoszeniem o zmianie zawodnika przyszło Izako Boars. Klub rozstał się z Piotrem „avis” Świerzyną, który był z nim związany od stycznia minionego roku. Powodem podjętej decyzji jest potrzeba wprowadzenia do ekipy snajpera.

Na początku Piotr musiał przejść testy. Jako, że wypadł podczas nich solidnie – w marcu stał się członkiem głównej drużyny iBoars. Od tamtej pory – jak sam stwierdził w oświadczeniu sporo się nauczył, dzięki tej przygodzie. Warto podkreślić, że dla Świerzyny to był pierwszy kontakt z czołową organizacją w Polsce.

W ramach epizodu w Dzikach avis występował m.in. w ESEA AdvancedESL Mistrzostwach Polski, serii turniejów Nine to Five, Polish Esport Cup S2 i Esport Tour Pro Autumn 2020. To właśnie dwa ostatnie z wymienionych wydarzeń udało mu się zwyciężyć.

Były już gracz Izako Boars zakomunikował, że w najbliższym czasie zamierza więcej streamować. W międzyczasie będzie też szukał dla siebie nowego miejsca. Jeżeli ktoś jest zainteresowany zatrudnieniem Piotra – może się zgłosić do niego na Twitterze lub Steamie.

Skład Izako Boars na ten moment wygląda następująco:

  • Poland Konrad „EXUS” Jeńczeń
  • Poland Mateusz „TOAO” Zawistowski
  • Poland Hubert „szejn” Światły
  • Poland Kamil „siuhy” Szkaradek
  • Poland Bartosz „Hyper” Wolny – trener