Dziki powracają po kilku dniach przerwy do gry w trzecim sezonie LOOT.BET Season 3. Ich dzisiejszym przeciwnikiem będzie Gambit Youngsters.

Podopieczni Piotra „izaka” Skowyrskiego powrócą dziś do gry w trzecim sezonie LOOT.BET. Ich dzisiejszymi przeciwnikami będzie perspektywiczny rosyjski skład Gambit Youngsters.

Organizacja Gambit zawiesiła swój główny skład aż do jesieni, ogłaszając, że tymczasowo na scenie Counter-Strike'a będzie ich reprezentować ekipa „młodzików”, czyli Gambit Youngsters. Włodarze tego podmiotu zdecydowali się na odważne posunięcie, pozwalając młodszym graczom wziąć udział w Minorze CIS. Nie udało im się awansować na Majora, lecz patrząc na ich ostatnie wyniki w internetowych spotkaniach, jest co podziwiać. sh1ro i spółka w przeciągu kilku dni wygrali z pro100, AVANGAR, EXTREMUM i Vega Squadron, co pozwala wysnuć tezę, że są na dobrej drodze by wbić się do czołówki zespołów regionu CIS.

Natomiast dziś przyjdzie im się zmierzyć z Izako Boars w drugiej rundzie systemu szwajcarskiego turnieju LOOT.BET Season 3. Spotkanie rozpocznie się około godziny 15:55 i będzie je można obejrzeć na kanale bandiT na platformie twitch.tv.