Podopieczni Piotra „Izaka” Skowyrskiego zagrają dziś z Virtus.pro w ramach piątej edycji turnieju Nine to Five.

Taki nagłówek jeszcze dwa-trzy lata temu z pewnością byłby jedną z większych sensacji w świecie Counter-Strike'a. Nie tylko w kwestii samego meczu, ale również zwycięskiej serii zawodników spod bandery rosyjskiej organizacji. Lata jednak mijają, nic nie trwa wiecznie, lecz nie oznacza to, że dzisiejszy mecz Izako Boars i Virtus.pro może obejść Was obojętnie.

Virtusi po prawie roku kolosalnych zmagań z brakiem formy w końcu weszli na odpowiednie tory. Nareszcie została spełniona obietnica i Virtus.pro wróciło silniejsze. W ostatnich trzech miesiącach wygrali 90% swoich spotkań, a obecnie posiadają serię siedemnastu zwycięstw z rzędu. Warto zaznaczyć, że wśród ich oponentów znalazły się takie zespoły jak Nemiga, Heretics czy Na`Vi, więc mieli z kim walczyć.

Izako Boars również radzi sobie bardzo dobrze na arenie międzynarodowej. Obecnie posiadają współczynnik wygranych na poziomie 64% w ostatnich trzech miesiącach. Podopieczni Piotra „izaka” Skowyrskiego od przyjęcia do składu Siuhego, szejna i avisa w marcu bieżącego roku, stale notują progres. Wystartowali ze 114 miejsca w rankingu HLTV, zaś ostatni tydzień przyniósł im awans o 10 pozycji na 52. szczebel.

Mimo że wiele wskazuje na to, że Virtus.pro z łatwością rozprawi się z Izako Boars, polscy fani mogą kibicować swoich rodaków, którzy mogą powalczyć o zaskoczenie. Harmonogram:

  • 15:00 – Poland Izako Boars vs Kazakhstan Virtus.pro

Polska transmisja odbędzie się na kanale Gametoon Polska.