Izako Boars po około dwóch miesiącach zakończyło obserwacje graczy i zaprezentowało swoją dywizję CS:GO. Do EXUSA i TOAO dołączyli avis, szejn oraz siuhy!

Kiedy Dziki rozstawały się z Maciejem „Luzem” Bugajem oraz Patrykiem „Patitkiem” Fabrowskim jasno komunikowały, że przed nimi okres związany z testami mniej znanych na scenie osób. Organizacja Piotra „izaka” Skowyrskiego chciała połączyć posiadane doświadczenie w postaci Mateusza „TOAO” Zawistowskiego, Konrada „EXUSA” Jeńczenia i Bartosza „Hypera” Wolnego z młodą krwią. Przez dłuższy czas skupiała się więc na treningach z różnymi osobami, aż ostatecznie podpisała kontrakt z Piotrem „avisem” Świerzyną, Kamilem “siuhym” Szkaradką i Hubertem “szejnem” Światłym.

Warto podkreślić, że podczas obserwacji Izako Boars wspierał trener mentalny – Mateusz Salwa. Jak poinformował nas w wywiadzie Hyper – każdy z uczestników projektu musiał odbyć z nim rozmowę. Dzięki niej Bartoszowi łatwiej było współpracować z danym graczem w dalszym etapie. Wiedział bowiem kto, jaki ma charakter i podejście do Counter Strike'a.

Niżej przedstawiamy wypowiedź Dawida Szymańskiego z agencji Knacks, która opiekuje się formacjami podlegającymi pod iBoars.

Rok 2019 przyniósł wiele istotnych decyzji w życiu całej drużyny. Po niezbyt udanych wynikach oraz wielu próbach modyfikacji składu i działań, wraz z 2020 postanowiliśmy zbudować poniekąd nowy projekt, który to my będziemy rozwijać w taki sposób, aby przyniósł jak najwięcej zwycięstw. Ściągnęliśmy trójkę młodych zawodników, którzy wspólnie posiadają jedną, ale to bardzo ważną dla nas cechę – głód zwycięstwa. Z przyjemnością oglądamy ich mecze i to, w jak szybkim tempie rozwijają się pod okiem doświadczonych zawodników, pod postacią Hypera, TOAO oraz Exusa. Wierzymy, że z tym składem osiągniemy najlepsze wyniki w historii całej organizacji. Mamy teraz okres bez turniejów offline, dlatego też w tym trudnym dla nas czasie będziemy walczyć o jak najlepsze wyniki online, aby wrócić ze zdwojoną siłą na najbliższe lany.

Główny skład Izako Boars prezentuje się następująco:

  • Poland Mateusz „TOAO” Zawistowski
  • Poland Konrad „EXUS” Jeńczeń
  • Poland Hubert „szejn” Światły
  • Poland Piotr „avis” Świerzyna
  • Poland Kamil „siuhy” Szkaradka
  • Poland Bartosz „Hyper” Wolny – trener