Po powrocie z przerwy dla graczy nie będzie nam dane oglądać Konrada „EXUS” Jeńczenia w barwach Izako Boars. Dziki oficjalnie zakończyły z nim współpracę.

Od kilku dni nie możemy narzekać na nudę na polskiej scenie. Ciągle się coś dzieje, jesteśmy zasypywani ogłoszeniami, plotkami. Dziś Izako Boars zakomunikowało, że rozstanie z Piotrem „avis” Świerzyną nie było ostatnim przed nadchodzącym sezonem. Drużyna pożegnała się jeszcze z Konradem „EXUS” Jeńczeniem, który zasilił jej szeregi 17. lipca 2019 roku.

Konrad dołączył wtedy pod banderę Dzików wspólnie z Maciejem „Luz” Bugajem. Z biegiem czasu Luza zastąpiono, a EXUS dalej utrzymywał się w dywizji. Teraz jednak nadeszła pora na zakończenie wspólnej drogi iBoars i Jeńczenia. Podczas tego epizodu podopieczni Bartosza „Hyper” Wolnego cieszyli się ze zwycięstwa w ramach Alienware Game Arena Season 1 – Split 3, Polish Esport Cup S1 i Esport Tour Pro Autumn 2020. Dodatkowo zespół zdołał wywalczyć sobie srebrny medal na finałach Polskiej Ligi Esportowej S7 rozgrywanych w Rzeszowie.

Obecnie oficjalnie Izako Boars w dywizji CS:GO posiada zatem następujące osoby:

  • Poland Mateusz „TOAO” Zawistowski
  • Poland Kamil „siuhy” Szkaradek
  • Poland Hubert „Szejn” Światły
  • Poland Bartosz „Hyper” Wolny – trener

Nieoficjalnie mówi się, że wolne miejsca w ekipie niebawem załata duet, który w przeszłości występował w Illuminar Gaming. Mowa o Danielu „STOMP” Płomińskim i Michale „mono” Gabszewiszu. Takie informacje przekazał portal Weszło Esport.