Derbowe starcie pomiędzy Izako Boars i Illuminar Gaming wyłoni drużynę, która awansuje do play-offów LOOT.BET Season 3. Pojedynek rozpocznie się już o godzinie 12:55. Wieczorem na serwerze pojawią się natomiast zawodnicy Aristocracy.

Zmagania w ramach LOOT.BET Season 3 rozpoczęły się 30 lipca. Faza grupowa jest rozgrywana w systemie szwajcarskim, gdzie każde spotkanie to starcie best of 3. Z rozgrywkami pożegnało się już Youngsters, które przegrało mecze z LDLC, ad hoc oraz Heretics. Nieciekawie wygląda też sytuacja adwokacika. Zespół Grzegorza „SZPERO” Dziamałka nie może się już potknąć, jeśli chce przejść do play-offów turnieju.

Lepiej w internetowych zmaganiach radzą sobie natomiast Izako Boars oraz Illuminar Gaming. Bilans 2-1 oznacza, że oba składy potrzebują już tylko jednej wygranej, by cieszyć się z biletu do fazy pucharowej. Pierwsza okazja nadchodzi już dziś. O godzinie 12:55 rozpoczną się polskie derby pomiędzy ekipami nawrota i innocenta. Transmisję z tego spotkania znajdziecie na kanale bandiTa.

Do ćwierćfinału pierwszych otwartych kwalifikacji ECS Season 8 Pinnacle Cup awansowało Aristocracy. Polacy potrzebują już tylko dwóch zwycięstw, by przejść do turnieju, z którego można wywalczyć bilet do kolejnej edycji prestiżowej ligi. Dzisiejszym rywalem TaZa i spółki będzie duńskie Ambush, a początek starcia zaplanowany jest na godzinę 21:00. Transmisja odbędzie się na tym kanale. W przypadku wygranej, Arcy zmierzy się z triumfatorem starcia Fierce vs. Nordavind.