Faza grupowa Domination League Season 2 powoli dobiega końca. Dzisiaj do rozegrania jest 3. seria meczów, a w niej Izako Boars zmierzą się z Copenhagen Flames.

  • Poland MAD DOG'S PACT – Ukraine ex-Marlian

Dzień rozpoczną gracze PACT-u, którzy zmierzą się dziś z ex-Marlian. Obie drużyny mają bilans 1-1 w turnieju i dzisiaj zagrają o to, kto bardziej przybliży się do awansu do play-offów. Forma obu drużyn jest w miarę podobna, może z lekkim wskazaniem na Polaków, którzy odnieśli ostatnio nieco więcej zwycięstw. Ukraińcy zaś grali raczej na swoim podwórku, a takie wyniki nie są zbyt miarodajne. Co ciekawe, dla Bielanego będzie to oficjalny debiut w nowych barwach, mimo że ma na koncie rozegrane spotkania dla PACT-u.

  • Poland Wisła All in! Games Kraków – European Union MAD Lions

W drugim spotkaniu mamy pojedynek weteranów na fotelu trenera – kuben vs Loord. Lwy zakończyły wczoraj swoją imponującą serię siedmiu zwycięstw, a potknęły się… na Izako Boars. Czy dzisiaj ponownie biało-czerwona drużyna będzie ich katem? Ciężko powiedzieć, bo Biała Gwiazda w ostatnich tygodniach rzadko grała, a wczoraj poniosła porażkę z forZe. Płomykiem nadziei jest fakt, że Polacy w spotkaniu z Rosjanami byli blisko zwycięstwa, może dzisiaj się uda? Obie drużyny mają bilans 1-1.

  • Denmark Copenhagen Flames – Poland Izako Boars

Na koniec dnia czeka nas chyba najciekawsze spotkanie, czyli Izako Boars kontra Copenhagen Flames. Dziki po zmianach wyglądają na razie dobrze – zakwalifikowały się do Superpucharu od PLE, a także odniosły dwa zwycięstwa w Domination League. Dzisiaj zagrają z Copenhagen Flames o awans do fazy play-off, bowiem obie ekipy mają bilans 2-0. Faworytem spotkania są Duńczycy, którzy jednak w ostatnim czasie grali poniżej oczekiwań i ich porażek nie zatuszują nawet zwycięstwa na drużyny z regionu CIS. Może pora dziś na kolejną niespodziankę?

Harmonogram spotkań:

  • 11:00 Poland MAD DOG'S PACT – Ukraine ex-Marlian – transmisja
  • 17:00 Poland Wisła All in! Games Kraków – European Union MAD Lions – transmisja
  • 20:00 Denmark Copenhagen Flames – Poland Izako Boars – transmisja