Piotr „Izak” Skowyrski znów podbija Twitcha. Streamer podczas wczorajszej transmisji spotkania Anonymo vs NIP zgromadził na swoim kanale ponad 100 tysięcy widzów. To najlepszy wynik 2021 roku i drugi najlepszy w historii platformy, biorąc pod uwagę polskich twórców.

Spotkanie Anonymo budziło ogromne emocje już w piątek, kiedy to na streamie Izaka pojawiło się około 40 tysięcy widzów. Historia powtórzenia meczu, odwołań NIP-u i ogólnego zamieszania wzbudziły jednak jeszcze większe zainteresowanie. Skutkowało to niesamowitym wynikiem oglądalności. Stream Izaka w poniedziałkowy wieczór oglądało w peaku prawie 102 tysięcy widzów! Jest to najlepszy wynik polskiego Twitcha w tym roku i to wynik dwukrotnie lepszy od dotychczasowego rekordu, czyli streama xtentaciona z turnieju All-Stars Bullet Chess Championship (58 tys.). To dane z Sylly Gnome, przedstawione poniżej:

Brak opisu.

Izak na swoim streamie podał jednak inną wartość, otóż według jego danych, w peaku streama oglądało nawet 111 tysięcy osób, co jest o 10% lepszym wynikiem. Jeśli uznamy właśnie tę wartość za prawidłową, to jest to drugi najlepszy wynik w historii polskiego Twitcha. Pierwszy należy… oczywiście do Izaka – w 2016 podczas transmisji spotkania Virtus.pro Skowyrskiego oglądało nawet 128 tysięcy ludzi. Trzecie miejsce w tym zestawieniu to również stream Piotrka, tym razem z 2017 roku i wynik 105 tysięcy widzów. Liczby robią wrażenie, a jak widać zainteresowanie CS:GO w Polsce nie mija.