Najpopularniejszy polski streamer, gracz i komentator rozgrywek Counter-Strike'a Piotr 'izak' Skowyrski skompletuje drużynę złożoną z widzów, z którymi stanie do walki w turnieju od ROG.

Czy wśród naszych czytelników znajduje się ktoś, kto nigdy wcześniej nie słyszał o takim człowieku jak Piotr 'izak' Skowyrski? Jeżeli nie, to pokrótce postaramy się przybliżyć jego postać. Jest to najpopularniejszy streamer w Polsce i jeden z czołowych na świecie, aktywnie prowadzi kanał na YouTube, na którym subskrybuje go już ponad milion osób, prócz tego komentuje wszelakie rozgrywki Counter-Strike: Global Offensive.

Dzisiejszego dnia Piotr opublikował film, w którym opowiada o projekcie, w którym będzie musiał złożyć w niedługim czasie zespół i razem z czwórką swoich widzów weźmie udział w turnieju od Republic of Gamers. Podczas dwóch dni kolejnych dni izak będzie musiał dokonać wyboru i skompletować całą drużynę, z którą będzie trenować na profesjonalnym bootcampie w Barcelonie, by następnie udać się do Szwecji i powalczyć z formacjami, na których czele będą stać takie postacie, jak między innymi Mikail 'Maikelele' Bill czy Chad 'SPUNJ' Burchill.

Jak już wspominaliśmy, do drużyny izaka dołączyć będą mogli jego widzowie, którzy dobrze opanowali tajniki tej popularnej strzelanki i wywrą na Piotrku pozytywne wrażenie. Jest o co się starać, bowiem każdy z nich otrzyma od firmy Asus sprzęt z najwyższej półki, dokładniej będą to gamingowe laptopy, których koszty przekraczają sumy w dziesiątkach tysięcy. Więc jeżeli jesteście zainteresowani tym projektem, to koniecznie odwiedźcie stream lub chociaż zajrzyjcie na film, który znajdziecie poniżej.

Przesłuchania odbędą się w dniach 23-24 listopada, więc nie ma zbyt wiele czasu na przygotowania. Wybrani zawodnicy na początku grudnia polecą do hiszpańskiej Barcelony, by przez trzy dni trenować w profesjonalnych warunkach. Następnym przystankiem będzie Szwecja, do której cała drużyna uda się na początku stycznia przyszłego roku, by tam powalczyć o prestiżowe nagrody i możliwość zdobycia cennego doświadczenia.