izak skomentuje poczynania Izako Boars w play-offach ESEA Advanced. Pierwszy mecz już dziś.

Końcówka 2021 roku będzie dla Izako Boars szalenie intensywna i ważna. Dziki rozpoczynają bowiem swoją przygodę z play-offami ESEA Advanced. Wśród uczestników znajdują się takie drużyny jak MAD Lions, SKADE czy Unique, a więc o awans do wyższej dywizji rozgrywek wcale nie będzie łatwo.  Ewentualny promocja do ESEA Premier z pewnością pomógłby ekipie TOAO, która w ostatnim czasie nie miała co liczyć na grę przeciwko takim zespołom, jak np. Entropiq czy Movistar Riders, którzy zagrali przecież na PGL Major Sztokholm.

Na start play-offów ESEA Advanced Izako Boars podejmie zespół „Linx Legacy”, w którego składzie znajdują się byli zawodnicy AGF Esports oraz Singularity. Nie mniej jednak nie są to nicki, które powinny przestraszyć Dzików. Polski zespół bez większych problemów powinien dziś zanotować pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach.

Walkę Izako Boars o ESEA Premier na Twitchu skomentuje sam izak, którego ostatnio coraz częściej możemy usłyszeć za mikrofonem.  Po PGL Major Sztokholm na kanale Piotra Skowyrskiego z jego komentarzem mogliśmy śledzić także zmagania polskich drużyn na V4 Future Sports Festival  w Budapeszcie.

Harmonogram:

20:30 – Poland Izako Boars vs Linx Legacy Denmark