Lipiec to wielki miesiąc dla polskiego esportu. PGL Major Kraków 2017 – milion dolarów do wygrania w turnieju Counter-Strike: Global Offensive. Wielkie emocje na Tauron Arenie skomentuje na swoim kanale Piotr “Izak” Skowyrski!

Już 21 lipca najlepsze zespoły na całym świecie powalczą o nagrody z astronomicznej puli nagród – stawką jest milion dolarów! Osiem zespołów zaproszonych – w tym legendarna polska Złota Piątka – Virtus.pro! Oprócz nich wśród faworytów między innymi będące w szczytowej formie SK Gaming, finalista wielu turniejów – FaZe oraz obrońca tytułu z Majora w Atlancie – Astralis!

To jednak nie wszystko! Już 29 czerwca rusza turniej kwalifikacyjny do PGL Major Kraków! 16 ekip stanie do walki o osiem miejsc w turnieju głównym. Również to wydarzenie skomentuje dla Was Izak. W Bukareszcie zobaczymy jednego z naszych rodaków – w barwach PENTA Sports wystąpi Paweł “innocent” Mocek. Przed nim i jego kolegami bardzo trudne zadanie – na drodze stoją tak silne formacje jak G2 Esports, Cloud9, Immortals i mousesports.

Tak wielkiej imprezy związanej w Counter-Strike: Global Offensive jeszcze w Polsce nie było! Stream na kanale Izaka to oficjalna transmisja w języku polskim, dlatego też jeśli macie połączone konta Twitch i Steam, to oglądając Izaka  bardzo możliwe, że będziecie mieć szansę na dostanie skrzynek ze skinami od ValveCzy Polakom uda się po raz kolejny przez własną publicznością stanąć na szczycie? Czy piękna historia z ESL One: Katowice 2014, gdzie Virtus.Pro nie dało rywalom żadnych szans, powtórzy się? Kibicujmy naszym na kanale Twitch Izaka!