Stęskniliście się za meczami z komentarzem Piotra „Izaka” Skowyrskiego? Już niebawem nadarzy się posłuchać jego głosu podczas emocjonujących spotkań StarSeries i-League CS:GO Season 4. Virtus.pro zostało zaproszone do turnieju głównego, zaś AGO Esports dziś walczy w zamkniętych kwalifikacjach!

Zamknięte kwalifikacje już trwają i dziś za niecałą godzinę – o 20:00 AGO zagra spotkanie przeciwko HellRaisers. Spotkania turnieju głównego Izak skomentuje na polskim kanale Starladdera. Przygotujcie się więc na wielkie emocje w formacie BO3! Turniej główny rozpoczyna się 17 lutego. Wśród zaproszonych ekip światowa topka – VP i Astralis będą mieć okazję do zmazania plamy po ELEAGUE Major. Cloud9 stanie przed szansą wygrania drugiego dużego turnieju z rzędu, a FaZe może wziąć rewanż za finał Majora. Jakby tego było mało, to mamy jeszcze SK w pełnym składzie, G2, Na'Vi, Gambit, mouz oraz wracające do wielkiej formy Fnatic.

Czy Polacy odnajdą formę na tym turnieju? Przekonamy się już wkrótce – wcześniej dowiemy się, czy do elitarnego grona walczącego o nagrodę główną z puli 300 tysięcy dolarów powalczy AGO Esports – wystarczy tylko kilka zwycięstw. Pierwszym krokiem jest pokonanie HellRaisers.