Na sam koniec dnia na łamach polish leaks pojawiła się niezwykle szokująca informacja. Według znanego z doniesień profilu – Paweł „innocent” Mocek jest bliski dołączenia do MAD Lions.

Od dłuższego czasu wiadomo, że MAD Lions szuka osoby, która wypełni lukę po rozstaniu z Lucasem „Bubzkji” Andersenem, który swoją drogą został najnowszym nabytkiem Astralis. Z początku mówiło się o tym, że duński skład interesuje się mocno Jonas „Lekr0” Olofsson, który dalej jest częścią Ninjas in Pyjamas, tylko po prostu siedzi na ławce rezerwowej. Okazało się jednak, że ostatecznie Szwed odmówił zasilenia formacji zajmującej aktualnie 23. pozycję w światowym rankingu HLTV.

Grono Asger „AcilioN” Larsen musiało zatem wznowić poszukiwania zawodnika, ale najwidoczniej dobiegają one już końca. Twitterowy profil polish leaks twierdzi bowiem, że do ekipy z Danii niedługo dołączy nasz rodak – Paweł „innocent” Mocek, który oficjalnie jest jeszcze związany z Illuminar Gaming.

Paweł trafił pod banderę iHG lekko ponad rok temu, gdy doszło do fuzji między x-komem AGO. Od tamtego momentu w barwach Illuminar udało mu się przede wszystkim zwyciężyć Games Clash Masters 2019 i nie tak dawno zaliczyć internetowy sukces w postaci triumfu w Eden Arena Malta Vibes 3. Obecnie

W przypadku, gdyby plotki się potwierdziły, tak będzie się prezentowała dywizja CS:GO w MAD Lions:

  • Denmark Rasmus „sjuush” Beck
  • Denmark Fredrik „roeJ” Jørgensen
  • Denmark Frederik „acoR” Gyldstrand
  • Denmark Asger „AcilioN” Larsen
  • Poland Paweł „innocent” Mocek
  • Brazil Luis „peacemaker” Tadeu – trener