HLTV opublikowało dziś TOP 10 akcji 2020 roku. Wśród tego zestawienia znalazł się ace ustrzelony przez Pawła „innocent” Mocka.

Dla Pawła „innocent” Mocka 2020 rok był rokiem wyzwań. Pierwsze nadeszło już w lutym, gdy w Illuminar Gaming doszło do sporych roszad. Z drużyną ostatecznie pożegnali się Oskar „oskarish” Stenborowski i Daniel „STOMP” Płomiński, a nieco później również Michał „mono” Gabszewicz. Mocek, Paweł „reatz” Jańczak oraz szkoleniowiec Adrian „IMD” Pieper musieli zatem znaleźć odpowiednie osoby, które wypełnią luki w dywizji. Najpierw spróbowali dać szansę mniej doświadczonym graczom, lecz koniec końców uznali, że lepiej będzie postawić na sprawdzone nazwiska. Zaprosili więc do formacji Janusza „Snax” Pogorzelskiego, Arka „Vegi” Nawojskiego i Mikołaja „mouz” Karolewskiego. To właśnie z nimi ruszyli po osiągnięcia, których jak się okazało – przed wakacyjną przerwą nie było wcale wiele, mimo sporego potencjału w tej paczce.

W sierpniu, kiedy przyszła pora na odpoczynek, innocent otrzymał ofertę nie do odrzucenia i oczywiście ją przyjął zasilając MAD Lions, dzięki czemu mógł m.in. zagrać w DreamHack Open Summer – EU ESL One Cologne 2020 – EU. Co prawda w obu wydarzeniach skład, do którego trafił poradził sobie słabo, ale przynajmniej miał szansę zmierzyć się z ekipami z wyższej półki i pokazać swoje umiejętności szerszej publice. Niestety niespodziewanie już pod koniec września usiadł na ławce rezerwowej w hiszpańskiej organizacji, której reprezentanci uznali, że jednak wolą wrócić do komunikacji po duńsku.

Tym samym Mocek spędził resztę sezonu na rezerwie. Zanim natomiast znalazł się poza rywalizacją – jeszcze w barwach Illuminar zdołał ustrzelić pięknego ace'a, którego z uśmiechem na twarzy zapewne wspomina do dziś. Wspomniało go także HLTV w zestawieniu TOP 10 akcji 2020 roku.

 

Mowa o pięciu fragach w jednej rundzie podczas meczu przeciwko ARCY, gdy Paweł został sam na pięciu i wyeliminował wszystkich przeciwników z deagle'a. Zresztą… spójrzcie sami klikając tutaj. Wspomniany portal uznał, że ten popis Polaka z pistoletu zasługuje na czwarte miejsce w ich zestawieniu.