W sieci nie przestaje być głośno o Anonymo Esports. Wczoraj ogłoszono ich skład, a dziś GG League zakomunikował, że dwójka z nowej drużyny wystąpi na ich LAN-ie w styczniu, podczas którego dojdzie do zmagań 2 vs. 2.

GG League wszedł w nowy rok z bardzo ciekawą inicjatywą. Wspólnie z marką x-kom.pl Dell 30-31 stycznia zorganizuje w Warszawie esportowe wydarzenie. Nie będzie ono jednak zwyczajne. Jego uczestnicy przystąpią bowiem do niestandardowej rywalizacji w systemie 2 vs. 2. Pula nagród wyniesie aż 50 tysięcy złotych, zatem będzie o co walczyć.

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że do akcji w x-kom Dell 2 vs. 2 Showdown by GG League wkroczy Janusz „Snax” Pogorzelski w duecie z Jarosławem „pashaBiceps” Jarząbkowskim. Dziś okazało się, że Snax nie będzie jedynym reprezentantem Anonymo Esports w tym turnieju, ponieważ do potyczki dołączyła jeszcze dwójka – Paweł „innocent” Mocek oraz Kacper „Kylar” Walukiewicz.

Poza podanymi w poprzednim akapicie zawodnikami w rozgrywkach zobaczymy m.in. Grzegorza „szpero” Dziamałka w połączeniu z Patrykiem „ponczek” Witesem oraz Filipa „NEO” Kubskiego, który zagra z Kamilem „reiko” Cegiełko.