Polacy spotkali się z drużyną HEADSHOTBG w ramach QuickShot Arena #29. Ich mecz odbył się w formacie BO1 na mapie Cobblestone.

Proces banowania map

Poland iNETKOXTV odrzuca Overpass
Bulgaria HEADSHOTBG odrzuca Cache
Poland iNETKOXTV odrzuca Train
Bulgaria HEADSHOTBG odrzuca Mirage
Poland iNETKOXTV odrzuca Dust2
Bulgaria HEADSHOTBG odrzuca Nuke

Pozostaje Cobblestone

Poland iNETKOXTV 16:14 Bulgaria HEADSHOTBG
mapa: de_cobblestone

Polski skład iNETKOXTV rozpoczął walkę po stronie antyterrorystów. Zawodnicy dobrze weszli w to spotkanie wygrywając rundę pistoletową po dwóch zabójstwach od Mateusza „TOAO” Zawistowskiego. Kolejny punkt również trafił na ich konto w związku z przewagą finansową, jaką dysponowali. W rundzie na pełnym wyposażeniu po obu stronach, terroryści pomimo podłożonej bomby nie zdołali jej obronić, co spowodowało doprowadzenie do wyniku 4:0. Bułgarska formacja w piątej rundzie znalazła sposób na skuteczny atak, czym zagwarantowali sobie pierwszy punkt i doprowadzili do wyniku 4:1. Od tego momentu zaczęli odrabiać punkty i doprowadzili do remisu. w dziewiątej rundzie Tomasz „phr” Wójcik wyeliminował trzech zawodników, dając prowadzenie swojej drużynie. Po bardzo wyrównanej pierwszej połowie zawodnicy doprowadzili do wyniku 8:7 na korzyść drużyny iNETKOXTV.

Po krótkiej przerwie i zamianie stron atak Polaków w rundzie pistoletowej nie był udany. Bułgarzy zdobyli również dwie kolejne rundy, co dało im prowadzenie z wynikiem 10:9. Do wyrównania wyniku doprowadził TOAO, który w dwudziestej rundzie zabił dwóch zawodników podczas zajmowania bombsite'u oraz podłożył bombę. Pomimo sporych problemów skład iNETKOXTV zwyciężył ten mecz z wynikiem 16:14, co zapewnia im miejsce w półfinale. W następnym etapie ich przeciwnikiem będzie skład fm-eSports.