Brazylijski Last Dance może pochwalić się kolejnym sukcesem. Imperial rewanżując się MBIR za porażkę podczas turnieju RMR, awansowało na IEM Dallas.

Imperial od praktycznie samego startu projektu radzi sobie doskonale. Brazylijczycy triumfowali już podczas jednego internetowego turnieju, a ostatnio przypieczętowali sobie awans na Majora, przegrywając w trakcie rozgrywek RMR jedynie z MIBR. Dziś Last Dance zdołał zrewanżować się swoim rodakom, pokonując ich w kwalifikacjach do IEM Dallas, dzięki czemu kultowy za oceanem zespołu zapewnił sobie miejsce na prestiżowym lanie.

Z awansu na IEM Dallas cieszyć może się również Liquid oraz Complexity. To właśnie te zespoły zapewniły sobie miejsce na turnieju z zamkniętych kwalifikacji dla drużyn z Ameryki Północnej. Kolejny zimny prysznic przyjąć musieli zawodnicy Evil Geniuses, którzy przegrywając 0 do 2 z Evil Geniuses przedwcześnie pożegnali się z eliminacjami.

IEM Dallas rozpocznie się końcem marca. Co najważniejsze turniej przybierze formę lanową, a na stadionie zasiąść będą mogli kibice. W rozgrywkach wezmą udział takie zespoły, jak m.in. FaZe, NAVI, Cloud9, G2, czy ENCE z Polakami w składzie.