Immortals już niedługo utraci kolejnych dwóch zawodników. Pojawił się raport, który informuje, że HEN1 i LUCAS1 są blisko odejścia.

Od rana temat Immortals jest dość napięty. Nie da się ukryć, że w ostatnich tygodniach mówiło się o rzekomym rozpadzie drużyny z Brazylii, a dzisiaj oficjalnie potwierdzono odejście Vito 'kNgV' Giuseppe. Jak się jednak okazuje, był to dopiero początek.

Około godzinę temu do internetu trafił raport. Dotyczył on oczywiście Immortals i zmian w tej formacji. Według brazylijskiego portalu ESPN Brasil, już niebawem drużynę pożegna HEN1 i LUCAS1. Oznaczało to będzie utratę slota na następnym Majorze, którego Brazylijczycy wywalczyli sobie w Krakowie dochodząc do Wielkiego Finału.

Można więc zacząć się zastanawiać, czy duet, który niedługo pozostanie bez drużyny, nie będzie chciał tworzyć czegoś z kNgV, bo przecież wtedy slot na kolejny Major trafiłby w ich szeregi. Jeżeli wszystko się potwierdzi, to z piątki zawodników, pozostanie już jedynie dwójka, która albo wypełni jakoś luki w Immortals, albo również gdzieś odejdzie – steel boltz.