Na łamach profilu polish leaks pojawiły się kolejne doniesienia dotyczące budowania składu Illuminar Gaming. Ponoć iHG trenuje od kilku dni razem ze Snaxem, mouzem i Vegim!

Ostatnio Paweł „innocent” Mocek na swojej transmisji poruszył temat tworzenia nowej ekipy pod banderą Illuminar. Powiedział wtedy, że w Polsce nie ma aktualnie wolnych młodych talentów, których można wziąć do zespołu. Najnowsze nieoficjalne informacje zgadzają się z tymi słowami, ponieważ podobno obecnie na serwerze podczas treningów iHG poza innocentem i Pawłem „reatzem” Jańczakiem przebywają także Janusz „Snax” Pogorzelski, Mikołaj „mouz” Karolewski i Arek „Vegi” Nawojski.

Zarówno Snaxmouz, jak i Vegi zapewne zaczęli już powoli tęsknić za esportową rywalizacją. Janusz oraz Arek przestali występować na scenie pod koniec minionego roku, gdy Virtus.pro zakontraktowało ekipę pochodzącą z Kazachstanu w miejsce polskiego grona. Jeżeli chodzi natomiast o Mikołaja, to ARCY, które było jego poprzednią paczką, rozpadło się na starcie 2020 roku. Karolewski mimo to miał szansę trochę postrzelać w ostatnim czasie, ponieważ o pomoc poprosiła go Wisła All in! Games Kraków szukająca zmiennika na kilka pojedynków w ESEA MDL.

Oczywiście uspokajamy Was – nadal nie zapadła decyzja, kto znajdzie się na stałe na pokładzie iHG. Nasz portal dotarł do źródła, które twierdzi, że cały czas trwają testy, na których częściej od wymienionego wyżej Pogorzelskiego obecny jest Olek „hades” Miskiewicz. Musimy zatem poczekać na oficjalne oświadczenie, które rozwieje wszelkie wątpliwości.