Illuminar Gaming w końcu odkryło karty dotyczące dywizji CS:GO. Pod banderę wspomnianej organizacji dołączyli m.in. Dominik „GruBy” Świderski i Piotr „morelz” Taterka.

Pod koniec minionego roku dowiedzieliśmy się, że cała ekipa CS:GO w iHG został przesunięty na ławkę rezerwową. Od tamtej pory tak naprawdę nie znaliśmy żadnych planów na przyszłość, jeśli chodzi o dalszą rywalizację klubu na arenie legendarnego FPS-a. Dziś nadszedł dzień, w którym Illuminar Gaming nareszcie przyszło do społeczności z ogłoszeniem dotyczącym nowej drużyny.

Rolę szkoleniowca formacji przejął Jędrzej „bogdan” Rakieta, którego możemy kojarzyć z epizodu w AVEZ Esport i komentowania rozgrywek. Jeżeli natomiast chodzi o graczy, to do Illuminar trafili – Kuba „Markoś” Markowski, który tak samo, jak Jędrzej, był w przeszłości reprezentantem Ośmiornic, Dominik „GruBy” Świderski, Patryk „Sidney” Korab, czyli duet, który ma za sobą przygodę w x-kom AGO, Mikołaj „mouz” Karolewski którego w ostatnich tygodniach mieliśmy okazję widzieć jako zmiennika w Anonymo Esports i Piotr „morelz” Taterka wracający do zespołowej gry.

Podczas oficjalnego spotkania na Discordzie iHG, podczas którego zaprezentowano dywizję, przekazano również, że podopieczni bogdana już niedługo pojawią się na serwerze i będą pojedynkować się w ramach międzynarodowego turnieju. Możemy się domyślać, że mowa o nadchodzącej drugiej odsłonie Snow Sweet Snow. Na liście uczestników etapu Regionals widnieje bowiem tajemniczy twór o roboczej nazwie NerVous. To zapewne właśnie najnowsza paczka Illuminar.

Illuminar Gaming:

  • Poland Dominik „GruBy” Świderski
  • Poland Piotr „morelz” Taterka
  • Poland Kuba „Markoś” Markowski
  • Poland Mikołaj „mouz” Karolewski
  • Poland Patryk „Sidney” Korab
  • Poland Jędrzej „bogdan” Rokita – trener