Jeden z graczy 1WIN opuszcza organizację. Igor „⁠lollipop21k⁠” Solodkov w przyszłości chciałby dołączyć do międzynarodowej formacji.

Dla 1WIN sezon zakończył się na dobre, a zaledwie kilka dni po ich ostatnim oficjalnym meczu Igor „⁠lollipop21k⁠” Solodkov poinformował o końcu współpracy z organizacją. Dwudziestosześcioletni zawodnik spędził u boku Egora „flamie” Vasilyeva zaledwie sześć miesięcy.

Białorusin okazał się solidnym wzmocnieniem dla 1WIN, wszak w swoim debiucie pomógł drużynie zająć drugie miejsce w ESL Challenger League Season 41. Zespół dobrze sobie radził w internetowych wydarzeniach, lecz zdecydowanie ich największym osiągnięciem w drugim półroczu był występ na Europe RMR A, gdzie otarli się o awans pokonując wcześniej forZe oraz G2 Esports. Po wyjeździe do Rio de Janeiro ich forma mocno spadła, co może być powodem decyzji Igora.

Mimo że po dołączeniu lollipop21k⁠ do 1WIN zespół wszedł na wyższy poziom, sam zawodnik nie był gwiazdą swojego składu, wypracowując w tym okresie drugi najsłabszy rating wśród kolegów z drużyny. Jednak jak sam o sobie mówił, był osobą dbającą o morale w składzie, a tego właśnie potrzebowało 1WIN w tym okresie.

Ogłaszając rozstanie się z drużyną, Igor „⁠lollipop21k⁠” Solodkov wskazał, że płynnie mówi po angielsku i nie najgorzej zna język hiszpański. To wskazuje, że Białorusin rozważa w dołączenie do międzynarodowej drużyny. Najważniejszy dla niego jest fakt, że jest wolnym agentem, więc potencjalny nowy pracodawca nie musiałby płacić wykupu.