Virtus.pro świetnie rozpoczęło spotkanie, wypracowując sobie przewagę w pierwszej połowie. Jednak nie poradzili sobie po stronie antyterrorystów, przez co musieli uznać wyższość Francuzów.

16

Virtusi mimo wypracowanej przewagi i podłożonej bomby nie zdołali wygrać pistoletówki. Jednak ponownie uzbrojony ładunek wybuchowy i zadane spore straty w kolejnym ataku, pozwoliły im szybciej zakupić pełne ekwipunki. Dzięki temu już w trzeciej rundzie zdobyli pierwszy punkt. Byli o krok od doprowadzenia do remisu, lecz zabrakło im czasu, przez zbyt wolno podejmowane decyzje i błąd MICHA. Kolejne wejście zakończyło się sukcesem i Francuzi zostali pozbawieni płynności finansowej. Wtedy Virtus.pro wyszło na prowadzenie i rozpoczęło świetną passę, która zaprowadziła ich aż do wyniku 7:3. Dopiero wtedy ekipa shoxa ponownie postawiła opór Polakom. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6.

W drugiej pistoletówce lepsi okazali się Francuzi. Bez żadnych problemów poradzili sobie z force'ującymi oponentami. Polacy odpowiedzieli podczas swojego pierwszego fulla, lecz porażka w kolejnej rundzie przysporzyła naszym problemów finansowych. Co prawda nasi zdołali zaskoczyć podczas drugiego eco, lecz ponownie, w kolejnej rundzie zaliczyli wpadkę, odpuszczając krycie dworu. Pojedyncze wygrane punkty, niszczyły ekonomię Polaków. Niemożność zdobycia ich kilku pod rząd co chwilę doprowadzała ich do gry na samych pistoletach.