mantuu, Dycha i Hades z pewnością mogą się uśmiechnąć po swoim pierwszym meczu na IEM Fall. Tyle powodów do zadowolenia nie ma niestety MAD Lions prowadzone przez kubena, które już na start musiało przełknąć gorycz porażki.

Spacerek OG

Sprout nie było specjalnie ciężkim rywalem dla OG. Zespół z mantuu w składzie, mimo że przegrał rundę pistoletową, którą faveN zdołał ugrać w sytuacji 1 vs2, prowadził po pierwszej połowie aż 14 do 1. Po stronie broniącej gra kressy’ego i spółki zaczęła się poprawiać, ale zalickza europejskiej formacji z pierwszej połowy była na tyle duża, że szybko potrafili szybko zamknąć spotkanie i dopisać na swoje konto pierwsze trzy punkty na IEM Fall.

  • OG 16:7 Sprout (Dust2)

ENCE wyszarpało zwycięstwo

Dużo więcej emocji czekało nas w spotkaniu ENCE, które podejmowało Dignitas. Pierwsza połowa była niesamowicie wyrównana i przed przerwą na tablicy widniał wynik 8 do 7 dla drużyny naszych rodaków.  Druga część meczu rozpoczęła się dobrze dla hadesa i spółki ci w pewnym momencie prowadzili 11 do 8 i wydawać się mogło, że pewnie zmierzają po zwycięstwo. Nasz entuzjazm nie trwał długo, bo Duńczycy potrafili wygrać pięć rund z rzędu i wyjść na prowadzenie. To szybko zostało odzyskane przez ekipę SAWA, która ostatecznie rzutem na taśmę pokonała zespół legend w postaci f0resta i fribera w swoim pierwszym pojedynku na IEM Fall.

  • ENCE 16:14 Dignitas (Overpass)

MAD Lions z lekcją CS-a od Vitality

Zawodnicy Vitality szybko sprowadzili na ziemię MAD Lions. Podopieczni kubena oprócz AURY, która przegrała 1 do 16 z G2, pokazali się prawdopodobnie najsłabiej w pierwszym dniu europejskiego IEM Fall. Drużyna z b0RUPEM w składzie była kompletnie bezradna w starciu ze świetnie grającym Francuzami i ostatecznie zakończyła spotkanie z tylko dwiema rundami na koncie, zdobytymi jedynie w pierwszej połowie.

  • MAD Lions 2:16 Vitality (Inferno)

Już dziś Polaków czekają kolejne potyczki w ramach IEM Fall. MAD Lions zmierzy się z Dignitas, natomiast ENCE podejmie OG.

  • 19:00 – MAD Lions vs Dignitas
  • 19:00 – ENCE vs OG