G2 Esports jako pierwsze melduje się w Wielkim Finale IEM Cologne 2021! Już tylko jeden mecz dzieli reprezentantów wspomnianej marki od prestiżowego trofeum.

  • Denmark Astralis 1:2 European Union G2 Esports

Pierwsza mapa, którą był Nuke, od samego początku układała się po myśli podopiecznych Damiena „maLeK” Marcela. Wspomniana formacja będąc w CT wyszła na spore prowadzenie – 12:3. Po zmianie stron nie doszło do spektakularnego powrotu Duńczyków – G2 Esports szybko dopięło swego triumfując nad nimi 16:6.

Grono Lukasa „gla1ve” Rossandera nie byłoby natomiast sobą, gdyby tak po prostu odpuściło i załamało się po porażce. Wykorzystało w pełni przerwę między rywalizacją, wzięło się w garść i na Duście2 zaprezentowało się o wiele lepiej. W obronie wypracowało wynik 11:4, a w ataku nieco się pomęczyło, ale koniec końców zwyciężyło 16:12 i jednocześnie utrzymało się w grze o finał.

Po raz kolejny w starciu z udziałem Astralis, to Inferno było miejscem ostatniej potyczki w serii BO3. Wczoraj członkowie podanego klubu odnieśli na nim sukces pokonując Virtus.pro. Dziś również byli blisko wygranej, lecz przy 14:14, to G2 zadało dwa ciosy i zamknęło zmagania 16:14 na swoją korzyść!