To był po prostu ich turniej. Natus Vincere wygrało 3:0 z G2 i zakończyło IEM Cologne 2021 na najwyższym stopniu podium!

Kiedy dowiedzieliśmy się, które ekipy zobaczymy w Wielkim Finale IEM Cologne 2021, momentalnie przypomniał nam się decydujący pojedynek o puchar z IEM Katowice 2020, czyli ostatniego wydarzenia przed erą online. Wówczas Natus Vincere okazało się zdecydowanie silniejszym składem triumfując nad rywalem bez straconej mapy.

Część społeczności bez dwóch zdań trzymała kciuki, aby tym razem G2 Esports zaskoczyło, ale nic z tego. Mimo, że Nikola „NiKo” Kovač i spółka dzielnie walczyli, to Na`Vi zgarnęło trzy lokacje z rzędu i cieszy się z pięknego trofeum, które niebawem wyląduje w ich gablocie. Warto podkreślić, że poza nim otrzymało również ogromny zastrzyk finansowy w postaci $400 000.

Jeżeli chodzi o Oleksandra „s1mple” Kostylieva, to dla niego oczywiście znalazła się jeszcze jedna, dodatkowa nagroda, na którą w pełni zasłużył. Mowa o MVP za wspaniały występ w Kolonii, którym przyczynił się do sukcesu swojej drużyny.