Natus Vincere po nieudanym debiucie na ICE Challenge zdołało powstać w kolejnych spotkaniach. Ukraińcy po rewanżu z Heroic awansują do finału.

Pojedynek Heroic kontra Na`Vi otworzył zmagania w turnieju ICE Challenge. Wtedy Duńczycy okazali się lepsi od swoich rywali, zatrzymując ich comeback na decydującej mapie. Tym razem ukraińska formacja odrobiła lekcje i domknęła mecz na dwóch lokacjach.

W dzisiejszym meczu zobaczyliśmy zupełnie inny zestaw map niż wcześniej. Pojedynek rozpoczął się na Trainie, gdzie Natus Vincere najpierw atakowało obszary bombowe. Mimo, że na tej lokacji faworyzowana jest strona broniąca, to s1mple i spółka przeprowadzili aż siedem udanych natarć przed zmianą stron. Natomiast w drugiej połowie całkowicie zdominowali swoich przeciwników, nie oddając im żadnego punktu. Następnie drużyny przeniosły się na Mirage, gdzie walka była o wiele bardziej wyrównana i potrzeba była dogrywka. Świetna postawa flamiego i s1mple'a, którzy zdobyli po 30 fragów dla swojego zespołu na tej mapie, pozwoliła im wyjść z tego spotkania zwycięsko.

Natus Vincere wyeliminowało Heroic i awansowało do finału turnieju organizowanego przez GG.BET. W ostatecznym pojedynku zmierzą się z North, które jak dotąd nie przegrało jeszcze żadnego meczu.