Drugi dzień rozgrywek ICE Challenge został zakończony zwycięstwem Na`Vi. Ekipa Zeusa pokonała AVANGAR, dzięki czemu utrzymała się w turnieju.

W pierwszej rundzie drabinki przegranych podczas ICE ChallengeAVANGAR spotkało się z Natus Vincere. Pojedynek rozpoczął się od zmagań na Overpassie, którego wybrało sobie Na`Vi. O dziwo s1mple i spółka z początku byli praktycznie bezradni. Dopiero w drugiej połowie ich gra zaczęła jakoś wyglądać, co spowodowało dogrywkę. Mimo to i tak ze zwycięstwa cieszył się zespół bustera.

Dopiero na drugiej mapie zobaczyliśmy lepiej prezentującą się ekipę Zeusa. Co prawda pierwsza część starcia była mocno wyrównana, ale w drugiej Natus Vincere trzymało nad wszystkim kontrolę, aż w końcu wygrało.

O tym, kto zwycięży i pozostanie w turnieju zadecydował Mirage. Rozpędzone Na`Vi weszło w mecz pewne siebie i dominowało rywali grając po stronie atakującej. Okazało się, że AVANGAR może i miało problemy w obronie, ale ataki szły im równie dobrze, co przeciwnikom, dlatego też w drugiej połowie sytuacja zrobiła się mocno zacięta. W końcówce jednak minimalnie lepszy okazał się ukraińsko-rosyjski skład.

Wyniki końcowe:

  • Kazakhstan AVANGAR 19:17 Ukraine Natus Vincere
  • Kazakhstan AVANGAR 8:16 Ukraine Natus Vincere
  • Kazakhstan AVANGAR 14:16 Ukraine Natus Vincere