Na oficjalnym fanpage'u Pompa Team zostało dziś ogłoszone, że trzecim zawodnikiem, który zasila dywizję CS:GO zostaje Bartosz 'Hyper' Wolny.

Bartosz na scenie CS:GO jest wszystkim bardzo dobrze znany. Grał on w różnych barwach – między innymi Vexed GamingTeam AGG, czy Team Kinguin, a co najważniejsze – miał okazję zagrać na turniejach rangi Major. Oprócz tego, korzystając z doświadczenia jakie ma, próbował pójść w stronę trenowania drużyn. Spróbował swoich sił pod banderą PRIDE i tak naprawdę wychodziło to całkiem dobrze, ale jak widać – głód gry zwyciężył i Hyper wrócił na profesjonalną scenę jako zawodnik. Dołączył wtedy do Kinguin. Po pewnym czasie „Pingwiny” przesunęły Bartka na ławkę rezerwowych, gdyż nie radził on sobie najlepiej, a nawet nie mógł prowadzić, gdyż tę rolę później przejął na nowo szpero.

Dziś dowiedzieliśmy się, że Bartosz 'Hyper' Wolny zasila organizację Pompa Team, w której ma być jednym z pięciu graczy nowej dywizji CS:GO. Oprócz niego wiemy jeszcze, że w składzie znajduje się LTN Markoś, a według plotek dołączyć ma jeszcze JaKurepo.

PT swój debiut zaliczy w ramach polskich kwalifikacji do V4 Future Sports Festival, które zaczynają się o 19:00. Jak pójdzie nowej ekipie, której kapitanem jest Hyper? Czy będą w stanie już dziś się dobrze zaprezentować? Odpowiedź na te pytania poznamy późniejszym wieczorem!