Zawodnicy byłych składów Pompa Team oraz SEAL Esports łączą siły i formują drużynę o nazwie BLAST. Pierwszy raz od rozpadu Team AGG Bartosz „Hyper” Wolny oraz Piotr „peet” Ćwikliński będą grali u swego boku.

Drużyna BLAST została uformowana na fundamencie składu SEAL Esports, składającego się z trzech zawodników – Piotra „peeta” Ćwiklińskiego, Oskara „oskarisha” Stenborowskiego oraz Michała „mono” Gabszewicza. Zespół uzupełniony został przez dwóch graczy, którzy ostatnio byli wdziany pod banderą Pompa Team – Bartosza „Hypera” Wolnego oraz Macieja „destroja” Deorockiego.

Jestem bardzo szczęśliwy, że udało nam się stworzyć solidny i obiecujący skład. Mieszanka młodości, umiejętności i doświadczenia powinna być dokładnie tym, czego potrzebujemy aby osiągać nasze cele. 
Gram z oskarishem i mono od około roku, a jeszcze dłużej z Hyperem, więc doskonale znamy swoje możliwości i jak nad nimi pracować.
Destroj jest młodym talentem, który doskonale wpasowuje się w ten skład. Jak każda nowo powstała drużyna, jesteśmy zmotywowani żeby dostać się do najlepszej 30. portalu HLTV, tak szybko jak to możliwe. Już tam byliśmy, więc znamy drogę.

Słowa peeta dla portalu HLTV.org.

Zespół BLAST jako najbliższy cel obrał występ na turnieju Games Clash Masters. Aby tego dokonać, muszą przebrnąć przez kwalifikacje. Pozostały im jeszcze dwie szanse.

Skład BLAST:

  • Poland Piotr „peeta” Ćwikliński
  • Poland Oskar „oskarisha” Stenborowski
  • Poland Michał „mono” Gabszewicz
  • Poland Bartosz „Hypera” Wolny
  • Poland Maciej „destroja” Deorocki