Organizacja Izako Boars poinformowała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że Bartosz 'Hyper' Wolny będzie pełnił rolę trenera drużyny Counter-Strike.

Bartosz 'Hyper' Wolny to osoba, która aktywnie od wielu lat uczestniczy w rozgrywkach na zarówno polskiej jak i europejskiej scenie Counter-Strike'a. Posiada na swoim koncie liczne sukcesy oraz może pochwalić się znakomitą znajomością tej popularnej gry, jej mechaniki i strony taktycznej. Jednak ostatnie miesiące nie były sprzyjające jego karierze profesjonalnego gracza. Bartosz nie ma szczęścia do stałych składów i usilnie próbuje znaleźć swoje miejsce. Nie udało się w Team Preparation, więc czas na nową przygodę.

Organizacja Izako Boars ogłosiła, że od dziś nowym trenerem składu Counter-Strike'a będzie właśnie Hyper, który już raz miał okazję sprawdzić się jako trener – dwa lata temu czuwał nad drużyną PRIDE Gaming. Dziś ponownie stanie się szóstym zawodnikiem i pomoże podopiecznym Piotra 'izaka' Skowyrskiego wspiąć się na szczyt.